Atraktivní program školní akce

Pro malé i velké

Zážitky, zábava, smích

To vše na našich školních výletech!

Kde se učení stává dobrodružstvím!

Naše školní výlety jsou jiné.

Školy v přírodě...

které tvoří vzpomínky

ÚVOD – AKCE PRO ŠKOLY

Školy v přírodě

Zajímáte se o nezapomenutelné školní pobyty v přírodě? Nabízíme kompletní organizaci škol v přírodě na klíč s atraktivním a tematicky zaměřeným celopobytovým programem. Naše akce se vyznačují kombinací tradičních a netradičních aktivit, které přinášejí účastníkům nejen vzdělání, ale také neopakovatelné zážitky.

Program školy v přírodě vždy zahrnujeme širokou škálu aktivit, aby byl program co nejvíce přizpůsoben potřebám a zájmům účastníků. Od tradičních sportovních her po netradiční aktivity jako lukostřelba, lanové aktivity, biatlonová střelnice nebo výtvarné programy. Vytváříme prostředí, ve kterém se každý účastník může plně rozvinout a zažít něco nového.

Školu v přírodě pro vás připravíme v našem kmenovém středisku Spálovský mlýn nebo vám rádi doporučíme jiný vhodný areál ve vašem okolí. Všechny naše akce připravujeme tak, aby jejich organizace byla minimální zátěží pro pedagogické pracovníky – kromě ubytování a stravování také zajistíme tematický celopobytový program, dopravu a, na základě dohody, i přítomnost zdravotníka či nočního dozoru.

Školní výlety

Každý to zažil – zámek, ZOO, poznávací zájezd…tohle už máte všechno za sebou, ale nevěšte hlavu, jde to i jinak! Naše školní výlety jsou plné aktivit, které vás budou bavit, něco se při nich naučíte, a hlavně budete na čerstvém vzduchu a v přírodě. Instruktoři jsou schopní reagovat na náladu, věk i celkovou délku pobytu tak, aby byl celý výlet našlapaný a třída i pedagogický doprovod si jej užil na 100 %. Skoro by se dalo říct, že zázraky jsme schopni zařídit na počkání, ale samozřejmě se pohybujeme v mezích bezpečnosti, individuálního přístupu a stanovených pravidel tak, aby byli všichni spokojeni a výlet měl opravdu nálepku smysluplného využití volného času.

Školní výlet pro vás připravíme v našem kmenovém středisku Spálovský mlýn nebo vám rádi doporučíme jiný vhodný areál ve vašem okolí. Všechny naše akce připravujeme tak, aby jejich organizace byla minimální zátěží pro pedagogické pracovníky – kromě ubytování a stravování také zajistíme tematický celopobytový program, dopravu a, na základě dohody, i přítomnost zdravotníka či nočního dozoru.

Adaptační kurzy

Nová škola, noví spolužáci, nová skříňka, nová třídní učitelka. Tolik novinek čeká každého čerstvě přijatého středoškoláka. Tak proč mu trochu neusnadnit orientaci v tomto novém prostředí?

Seznamovací adaptační kurzy nabízejí jedinečnou možnost sblížit kolektiv na samém začátku jeho čtyřletého společného snažení o dokončení studia. Každý jsme jiná osobnost a také se jinak vyrovnáváme se změnou prostředí, proto tyto pobytové akce počítají s vícedenním programem. Ten je pečlivě připraven tak, aby se účastníci poznávali v různých situacích, získali o sobě důležité informace a vytvořily se mezi nimi vazby, které možná přetrvají i déle, než jen po dobu studia.

Pro tohle všechno využíváme principů zážitkové pedagogiky v kombinaci s dobrodružstvím a mimoškolním prostředím.

Náš přístup k těmto kurzům je vysoce individuální. Velkou roli hraje zaměření studia, genderové rozložení nebo například potřeby integrovaných žáků. Proto veškeré organizační záležitosti i náplň programu vždy konzultujeme s pedagogickým doprovodem, aby vše dopadlo dle představ a kurz měl opravdu dlouhodobý efekt.

Naši instruktoři

Těšíme se na vaši poptávku

Pořadatel školních akcí s programem a letních táborů:
    Akce pro školy, z.s.
    Kopřivná 11
    788 33 Kopřivná
    IČO: 22820825

Potřebujete vědět? Ozvěte se přímo kontaktní osobě.
    Kateřina Jančíková
    programová manažerka