Školy v přírodě

Naše společnost nabízí kompletní zajištění organizace školy v přírodě. Při přípravě a realizaci postupujeme vždy tak, že abychom pobyt zajistili na klíč přesně tak, jak si zadavatel představuje. Kvalitu garantuje více než deset let zkušeností v oboru a několik tisíc úsměvů našich účastníků.


Co pro Vás může zajistit?
- Návrh a rezervaci vhodného střediska či areálu,
- autobusovou dopravu,
- celopobytový program pod vedením profesionálních instruktorů,
- zdravotníka včetně vybavené lékárničky,
- všechny potřebné administrativní úkonyNabídka kompletního zajištění školy v přírodě s celopobytovým programem:

Z pohádky do pohádky (1. stupeň ZŠ)

Vydejte se s námi na pohádkovou cestu plnou zábavy, her a dobrodružství. Nechte se naším tajemným průvodcem provést záhadným světem pohádek a příběhů. Objevte kouzlo prolnutí světů – nikdy nevíte, co na Vás další den čeká či číhá. Vyzkoušejte si, jak řešit mnohdy na první pohled neřešitelné problémy, bojujte se zlem a temnotou hned na několika frontách. Překonejte všechny nástrahy, porazte všechny padouchy a nechte dobro opět zvítězit! Vždyť přece pohádky mají dobrý konec, anebo ne?

Cesta kolem světa (1. stupeň ZŠ)

Dřímá ve Vás duše cestovatele a rádi objevujete? Zajímáte se o jiné kultury a chcete o nich vědět více? Užijte si s námi dobrodružnou expedici skrz na skrz. Objevujte neprozkoumané a zažívejte nevšední dobrodružství i mimo naši republiku napříč všemi kontinenty, celou zeměkouli. Cestování je zábava, ale občas se můžete dostat do situací, které Vás překvapí a musíte se jim postavit, proto se přidejte na naši výpravu ať poznáte nejen krásy a rozmanitost naší modré planety, ale také objevíte něco nového i sami v sobě.

Mafie (2. stupeň ZŠ)

„Všechno to začalo sedmadvacátýho března 1929, když vaši hoši zatkli Al Caponeho“, ale hádám, že zrovna o tomhle Vám vyprávět nemusím. „Co se ke mně doneslo, snad celý Federální Beaureau tenkrát myslelo, že s organizovaným zločinem v Chicagu je konec.“ Po stopách podsvětí se vydáte jako vyšetřovatelé americké FBI a pokusíte se nastolit spravedlnost v dobách, kdy ulice města Chicaga ovládal strach a poctivého policajta, aby člověk pohledal. Kdo jiný ale udělá tu správnou věc, když ne právě my?

Survivor (2. stupeň ZŠ)

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to je ocitnout se na pustém ostrově? Co byste dělali? Zkuste si to představit. Jste ponecháni napospas divočině. Nemáte signál. Máte u sebe jen pár věcí a s těmi si musíte poradit. Spoléhat se můžete jen sami na sebe…Chcete zjistit, kde jsou Vaše hranice a co všechno zvládnete? Věřte, že jsou dál, než si myslíte. Možná si párkrát sáhnete na dno, ale není nic lepšího než vyřešit problém, rozlousknout úkol a najít správné řešení. Mladí prý mají rádi dobrodružství. Pojďte nám ukázat, co ve Vás je! My Vám na oplátku zajistíme pravidelný přísun zábavy a spoustu nevšedních zážitků. Nevybrali jste si ani z jednoho tématu, a přesto byste rádi využili našich služeb? Nebo máte stále málo informací a potřebujete vědět více? Zaujal Vás kurz a rádi byste obdrželi nezávaznou nabídku? Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Kontakt:
Bc. Ondřej Svaček
projektový manažer
tel. 777 666 430
e-mail: svacek@akceproskoly.cz


Pokud nás budete kontaktovat, souhlasíte tím, se zpracováním osobních údajů dle www.akceproskoly.cz/gdpr/