Školní výlety

Zaujmout atraktivním školním výletem svou třídu je rok od roku náročnější, proto se řada třídních učitelů obrací na profesionální společnosti, které nabízí atraktivní program. V rámci programu se často využívá lukostřelba, lanové aktivity či paintball.

Společnost JANTA s.r.o. se však snaží prosadit do škol obsahově odlišné typy výletů než to, na co jsou žáci a učitelé většinou zvyklí. Připravujeme je tak, aby měly i jiný smysl, než pouze na čas opustit školní budovu a někam se podívat. Proto využíváme i u školních výletů principů zážitkové pedagogiky a díky tomu dochází k upevnění vztahů mezi žáky ve třídě. Účastníci jsou také stavěni do rolí, se kterými se setkávají v běžném životě a získávají tak důležité zkušenosti. Samozřejmě je program sestaven tak, že žáci nejsou ochuzeni ani o atraktivní aktivity.

Nabídka školních výletů je vhodná pro žáky a studenty všech věkových kategorií. Od těch nejmenších (děti od 6 let) až po maturanty.

Ukázka základních programových balíčků:

Adrenalin
Skladba tohoto balíčku je ve většině případů motivována obsahem nějakého filmu (Útěk z Alcatrazu atp.). Jedná se o komplexní program, při kterém účastníci zažijí spousty netradičních adrenalinových zážitků. Jeho součástí jsou například nízké a vysoké lanové aktivity, střelba z luku a vzduchovky atd.

TOP Adrenalin
Jde o podobný balíček jako Adrenalin, v tomto případě je však rozšířen o paintball.

Junior
Program bývá sestaven z aktivit vhodných pro nejmladší účastníky. Důraz je kladen zejména na tvořivost (keramika, malování na sklo, hedvábí, netradiční výtvarné metody atp.).

Uvedené balíčky nejsou napevno sestavené. Všechny si můžete upravit a naplnit aktivitami podle svých představ a aktuálních možností.

Naprostá bezpečnost účastníků je samozřejmě zajištěna. Vždy máme k dispozici expediční lékárničku a vyškoleného zdravotníka.

Máte zájem o zajištění školního výletu? Chcete se nezávazně informovat či máte dotaz? Neváhejte nás oslovit, jsme Vám kdykoli k dispozici.

Kontakt:
Bc. Ondřej Svaček