Penzion Vysočina - Velké Dářko

Adresa: Škrdlovice 194, Žďár nad Sázavou
E-mail: info@penzionvysocina.cz
Web: www.penzionvysocina.cz

Popis: Uprostřed České republiky, v překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v klidné a malebné vesničce Škrdlovice, se nachází Penzion Vysočina. Ubytujeme Vás v útulných pokojích s vlastním soc. zařízením a sprchovým koutem, které ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření hosté nebo ti, kteří hledají ubytování i se svým čtyřnohým kamarádem. Rozšíření nabídky se týká především welness služeb, služeb pro volný čas, velkou změnou je i kompletní vyloučení kuřáckých prostor - místo nich Vás rádi přivítáme v nekuřácké pivnici a novém zábavném dětském koutku. Vesnička Škrdlovice je vzdálena pouhých 6 km od Žďáru nad Sázavou a jen 600m od VELKÉHO DÁŘKA (206 ha) Mapa ČRzvaného též "Moře Vysočiny".V okolí penzionu najdete krásnou přírodu ,louky, lesy a rybníky Českomoravské vysočiny. Právě proto skvělou polohu je penzion velmi vhodný pro rekreaci, turistiku, cykloturistiku i zimní sporty, rybaření, houbaření, welness pobyty, ale také pro školní výlety, lyžařské pobyty a školy v přírodě. oskytujeme prvotřídní služby pro rodiny s dětmi (rodinné pobyty), skupiny přátel a známých, pro firemní akce – školení, konference (konferenční balíčky), recepce a oslavy všeho druhu. Penzion nabízí svým hostům nekuřáckou pivnici ,restauraci v selském stylu s dětským koutkem plným hraček, velký SALONEK s možností propojení s nekuřáckou jídelnou a letní terasu s možností grilování.

KAPACITA UBYTOVÁNÍ :