Penzion Espero

Telefon: 603 949994, 326 789505
E-mail: penzion.espero@tiscali.cz
Web: www.penzionespero.estranky.cz

Popis: Nabízíme ubytování v srdci Českého ráje, nedaleko Turnova a Jičína. Celková kapacita penzionu je 60 lůžek, z toho 20 bezbariérových. Pokoje jsou jednolůžkové až pětilůžkové, celkem 21, některé mají vlastní sociální zařízení, zbytek pokojů má sociální zařízení na chodbách jednotlivých pater. Vstup je samozřejmě bezbariérový i celé přízemí je přizpůsoben vozíčkářům, včetně velké jídelny, baru, klubovny, terasy i zahrádky (viz foto), hlavní vchod ze dvora, ze zahrady. Ubytování je ideální pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, seniory a rekondiční pobyty. V suterénu je tělocvična, sauna s bazénkem, kolárna, stolní tenis , v areálu je tenisový kurt s občerstvením, velká zahrada s ohništěm a grilem. V místě je nedaleko koupání s velkým kioskem (asi 500m), jsou zde velice oblíbené cyklotrasy po celém Českém Ráji, ale i pěší tůry jsou rovinatého povrchu a ideální pro seniory. V penzionu je možné si objednat plnou penzi, polopenzi nebo pouze ubytování se snídani. Celý den je otevřené občerstvení s barem, klubovna s velkou televizí, DVD, satelitem a krbem. Cena 199 Kč platí pro školy v přírodě a různé výlety pro děti 1.stupně ZDŠ, na 10 dětí /1 doprovod zdarma, 3dny a více.