Apartmánový dům Pasťák

Adresa: Kouty nad Desnou 3, Loučná nad Desnou
E-mail: info@kouty.eu
Web: www.kouty.eu

Popis: K objektu patří uzavřená zahrada 1000 m². K dispozici je dětské hřiště, trampolína (3m), bazén (3m), pískoviště, zahradní lehátka, posezení s masivního dřeva, ohniště a gril. Zahrada je obklopena zahradními tújemi a dalšími stromy, které izolují zahradu od okolí. Parkování přímo u objektu min pro 10 aut. V apartmánovém domě Pasťák se nachází 10 nadstandartně vybavených apartmánů o rozloze 50-70m². Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku, společenskou místnost s jídelnou, připojení na internet zdarma a televizor. Kuchyně jsou vybaveny varnou deskou, digestoří, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, nádobím, příbory a dalším příslušenstvím k vaření. Děti jistě uvítají vybavené dětské hřiště s lanovou a lezeckou stěnou, skluzavkou a houpačkou, rádi si zaskáčou na trampolíně (3m) a pohrají na pískovišti. Vedle objektu je restaurace kde by se také daly domluvit penze v případě zájmu.

CENA UBYTOVÁNÍ OD: 150-250 Kč/os/den
CENA PLNÉ PENZE OD: 260 Kč (SŠ), pro 1. st. ZŠ cena nižší