Rekreační středisko Krupá

Adresa: Kladská 50, Staré Město
E-mail: krupa@kemp-krupa.cz
Web: kemp-krupa.cz

Popis: Popis: Středisko s letním provozem leží na uzavřeném pozemku lesoparku. Nabízí ubytování v bungalovech nebo chatkách s možností stravování. Poskytujeme zázemí pro školy v přírodě, sportovní kurzy, školní výlety ale i rodinnou a skupinovou rekreaci, čemuž odpovídá jak nabídka služeb tak vybavení areálu. Parkování přímo v areálu (i pro autobusy). Z areálu je to 10 minut klidnou chůzí do centra, k autobusu, vlakovému nádraží, Info-centru a (15 min) k lékařskému středisku. Součástí areálu je velký venkovní vyhřívaný bazén (15x7m, hloubka 120 a 150cm), disc golf hřiště, ohniště, fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb, úschovna kol, klubovny a učebna s dataprojektorem a ozvučením a Aktivity park s lanovým centrem a hospůdka s bufetem pro děti. Aktivity park nabízí Big swing, Bungeetrampolínu, Bungeerunning, horolezeckou stěnu (6,5m), lanovku, lukostřelbu, nízký lanový park, paintball hřiště a skákací boty. Pro malé děti je k dispozici zdarma dětská trampolína v těsné blízkosti hospůdky s venkovním posezením a hernou uvnitř.

KAPACITA UBYTOVÁNÍ :Celková kapacita střediska 139 lůžek (78 v chatové osadě a 52 v bungalovech)