RS Lužnice

Adresa: Dobronice u Bechyně 113, Dobronice u Bechyně
E-mail: info@rsluznice.cz
Web: www.rsluznice.cz

Popis: 15 samostatných chat s vlastním sociálním zařízením a elektrickým topením včetně vybavení jedné chaty pro tělesně postižené. Vlastní kuchyně, jídelna, bar s prodejem mražených produktů, společenská místnost, dětské hřiště, asfaltové hřiště (volejbal, nohejbal, koš na basketbal), úschovna kol, centrální parkoviště a možnost vlastního opékání a grilování na otevřeném ohni. Jídelna, bar a venkovní terasa jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu. Vybavení dětského hřiště: kolotoč, pískoviště, trampolína, houpačky (závěsné, vahadlové), prolézačka. Je využíváno pro rekreaci rodičů s dětmi, školy v přírodě, sportovní soustředění, firemní a společenské akce, srazy, víkendy a oslavy pro uzavřenou společnost. Parkování na centrálním parkovišti RS Lužnice. Pobyt je možné řešit včetně stravování. Chatky nejsou vybaveny pro vlastní vaření. Domácí zvířata klidné, veselé a společenské povahy jsou vítána.

CENA POLOPENZE OD: 155 (115) Kč/os (dítě)/den
CENA PLNÉ PENZE OD: 250 (190) Kč/os (dítě)/den