Penzion Vysočina

Telefon:
E-mail: info@penzionvysocina.cz
Web: www.penzionvysocina.cz

Popis: Uprostřed České republiky, v překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v klidné a malebné vesničce Škrdlovice, se nachází Penzion Vysočina. Ubytujeme Vás v útulných pokojích vybavených zcela novým nábytkem, které ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření hosté nebo ti, kteří hledají ubytování i se svým čtyřnohým kamarádem. Rozšíření nabídky pro letošní rok se týká především welness služeb, služeb pro volný čas, velkou změnou je i kompletní vyloučení kuřáckých prostor - místo nich Vás rádi přivítáme v nekuřácké pivnici a novém zábavném dětském koutku. Vesnička Škrdlovice je vzdálena pouhých 6 km od Žďáru nad Sázavou a jen 600m od VELKÉHO DÁŘKA (206 ha) zvaného též "Moře Vysočiny".V okolí penzionu najdete krásnou přírodu ,louky, lesy a rybníky Českomoravské vysočiny. Právě proto skvělou polohu je penzion velmi vhodný pro rekreaci, turistiku, cykloturistiku i zimní sporty, rybaření, houbaření, welness pobyty, ale také pro školní výlety, lyžařské pobyty a školy v přírodě. Pro děti je v letních měsících v zahradě připraven bazén.

KAPACITA UBYTOVÁNÍ :50 lůžek