Chata Medika

Telefon:
E-mail: alberice@volny.cz
Web: www.alberice.slinet.cz

Popis: Chata Medika se nachází v chráněné krajinné oblasti Krkonoše, 4 km od Horního Maršova a 8 km od Pece pod Sněžkou. V objektu se nachází 10 pokojů s celkovou kapacitou 41 míst (3 až 6 lůžek na pokoji), společenská místnost, stolní tenis, vybavená kuchyně a jídelna. Stravování je možné vlastní, nebo v 40 metrů vzdáleném penzionu. Parkování je možné přímo před chatou na vlastním pozemku. Chata je celoročně vhodná pro rodiny s dětmi, sportovní oddíly, školy v přírodě, ozdravné pobyty, letecké modeláře, rodinné a podnikové oslavy. V letní sezóně se nabízí vyžití pro rodiny s dětmi: pískoviště, houpačky, malé hřiště; dále pak turistika, horská kola - kolem chaty vedou cyklistické trasy na Rýchory a Pomezní boudy. Lesy v okolí jsou bohaté na borůvky (srpen) a houby (srpen-říjen). Koupání je možné v přírodním koupališti Mladé Buky (8 km) nebo v Trutnově v městském koupališti. V zimní sezóně je dostupné lyžování, lyžařský vlek se nachází přímo naproti chatě. Na své si přijdou i milovníci běžeckého lyžování. Trasy vedou na Rýchory a Pomezní boudy. V této lokalitě se drží sníh velmi dlouho, pravidelně do konce března.

CENA UBYTOVÁNÍ OD: 200 Kč/os/den (děti předškolního věku 50 Kč)
CENA PLNÉ PENZE OD:
KAPACITA UBYTOVÁNÍ : 41 osob