Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Adresa: Na Hatích , Chlumec nad Cidlinou
E-mail: kemp@chlumecnc.cz
Web: www.chlumecnc.cz/koupaliste-a-kemp/ds-1042/p1=2511

Popis: Na soutoku řek Cidliny a Bystřice se nachází o rozloze 3,36 ha areál městského koupaliště, které v roce 2010 prošlo generální rekonstrukcí. Uprostřed bazénu o velikosti 55 x 50 metrů s celkovým objemem vody 3700 m³ a hloubkou od 80 do 180 cm byl vytvořen ostrov o rozloze 475 m². Součástí bazénu je dětská dvojskluzavka vysoká 1,7 m a pro dospělé skluzavka vysoká 5,0 m. Malým dětem je určeno nerezové brouzdaliště tvořící dva bazénky o celkové velikosti 55 m2 a hloubkou vody 10 až 30 cm, kdy horní bazének má šikmé dno a s dolním je spojen skluzavkou. Dále je pro děti vybudováno dětské hřiště. Ke sportovnímu vyžití návštěvníků slouží dvě hřiště na plážový volejbal, hřiště na petanque, stůl na stolní tenis. Součástí areálu je autokemp s možností ubytování v 18 nových čtyřlůžkových chatkách s velkými zastřešenými terasami nebo vlastních stanech či karavanech. Sociální zařízení v hlavní budově je společné jak pro návštěvníky koupaliště, tak pro návštěvníky ubytované v kempu či chatkách. Na jaře roku 2012 bylo toto sociální zařízení kompletně zrekonstruováno. Na podzim roku 2012 byl vybudován další objekt sociálního zařízení, který doplnil stávající sociální zařízení v hlavní budově. Na jaře roku 2014 byla vybudována společná kuchyňka s vybavením. Sada nádobí a lednice je zapůjčována za poplatek. Část areálu je pokryta Wi-fi sítí. K občerstvení návštěvníků slouží letní restaurace. Provoz bazénu je zahajován dle počasí (první nebo druhý víkend v červnu).

CENA POLOPENZE OD: dle dohody s provozovatelem rest. zařízení tel.: + 420 604 162 045
CENA PLNÉ PENZE OD: dle dohody s provozovatelem rest. zařízení tel.: + 420 604 162 045
KAPACITA UBYTOVÁNÍ :