Penzion Pinokio

Adresa: 99, Boží Dar
E-mail: penzionpinokio@seznam.cz
Web: www.penzionpinokio.cz

Popis: Díky svému ideálnímu umístění a dostatečné ubytovací kapacitě je PENZiON PiNOKiO tím správným místem pro pořádání lyžařských výcviků, škol v přírodě, dětských táborů, sportovních soustředění, firemních akcí atp. PENZiON PiNOKiO s kapacitou cca 59 lůžek nabízí útulné ubytování v sedmnácti 2 - 5 lůžkových pokojích. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha + WC), a v ostatních pokojích jsou umyvadla s teplou a studenou vodou. Pokoje pro hosty jsou v prvním a druhém patře. V prvním i ve druhém patře jsou také nově krásně zrekonstruovaná společná sociální zařízení (sprchy + WC), která jsou rozdělená zvlášť pro ženy a muže. Ve druhém patře je malý kuchyňský koutek, ve kterém si naši hosté sami můžou uvařit čaj, kávu atd., nebo si něco malého ohřát. V přízemí penzionu je kuchyň, restaurace s barem, nově postavené sportoviště a lyžárna-kolárna s půjčovnou sportovních potřeb. V restauraci máme dětský koutek se spoustou hraček pro naše nejmenší hosty. Celý penzion je nekuřácký a téměř v celém domě je možné se připojit pomocí Wi Fi na internet.

CENA UBYTOVÁNÍ OD: 100 Kč duben - prosinec, 200 Kč leden - březen
CENA POLOPENZE OD: 120 Kč (dle věku dětí)
CENA PLNÉ PENZE OD: 200 Kč (dle věku dětí)