Penzion Keramika a Výtvarná dílna RH

Telefon: 602 476 331, 602 341 251
E-mail: info@penzionkeramika.cz
Web: www.penzionkeramika.cz

Popis: PENZION KERAMIKA se nachází v malebné krajině jižních Čech v těsné blízkosti Jindřichova Hradce v obci Děbolín. V podkroví keramické a výtvarné dílny jsou 2 apartmány a 2 pokoje s celkovou kapacitou 38 lůžek. Na každém patře je společenská místnost k posezením a hrám. V těsné blízkosti výtvarné dílny je velká společenská místnost pro 50 osob, která slouží zároveň jako Návštěvnické centrum Keramiky Děbolín. Zde se dozvíte více o tom, jak keramika vzniká. Součástí ubytování je venkovní krytý vyhřívaný bazén se slanou vodou, posezení u bazénu, ve dvoře i před penzionem, jedno otevřené a jedno uzavřené hřiště s mnoha herními prvky i pro ty nejmenší, prolézačky, skluzavky, houpačky, houpadla, i zabudovaná trampolína do země pro bezpečí dětí. VÝTVARNÁ DÍLNA (pro děti i dospěláky) je otevřena téměř neomezeně celý rok, možnost vyzkoušení nebo zdokonalení různých tvořivých technik - točení na kruhu, malování keramiky glazurou, malování skla, dřevěných hraček, textilu, ubrousková technika, tematické tvoření a jiné. V dílně je připraveno tvoření pro děti již od 3 let. Součástí dílny je i pořádání kurzů kurzy pro dospělé i děti, např. velmi oblíbené točení na kruhu (nutno objednat předem), výroba plastik (soch), výroba loutek, pedig, malování textilu, drátkování a další. VŠE PRO DĚTI: - postýlky, jídelní židličky, odrážedla, nočníky, hračky, atp. (postýlku nutno objednat předem) - otevřené i uzavřené dětské hřiště - prolézačky, skluzavky trampolína, pískoviště PŮJČOVNA: - kola, elektrokoloběžeka, elektrokolo, vozík za kolo,(za mrzký peníz, nutno předem rezervovat), sportovní vybavení, odrážedla SLUŽBY: - parkování přímo u penzionu - individuální tipy na výlet - prodejna s autorskou originální keramikou (užitková, dekorativní, zahradní) a dárkovými předměty TIPY NA VÝLET: Penzion je obklopen sítí cyklostezek, kulturních a přírodních památek. Město Jindřichův Hradec s krásným historickým centrem a zámkem, který je III. největší v ČR. Zámky Červená Lhota, Jemčina, Stráž nad Nežárkou. Hrad Landštejn, zřícenina hradu Choustník. Jindřichohradecké úzkokolejky. Lázeňské město Třeboň a další. Krytý bazén a venkovní aquapark v Jindřichově Hradci (3 km), přírodní koupaliště Holná (5 km), Jindřišská pískárna (7 km). Návštěva solných lázní v rakouském Gmundu (1hod. autem). SPORTOVNÍ VYŽITÍ: Aquapark Jindřichův Hradec • Bowling - Jindřichův Hradec • Golf - Nová Bystřice, Mnich, Telč • Tenis - Děbolín, Jindřichův Hradec • Jízda na koních - Otín, Dvoreček • Aquapark Jindřichův Hradec • Vyhlídkové lety DOJEZDOVÉ VZDÁLENOSTI: • Jindřichův Hradec 3 km • Červená Lhota 18 km • Třeboň 32 km • Landštejn 30 km • Jemčina 13 km • Jindřichohradecké úzkokolejky 3 km • Stráž nad Nežárkou 12 km • Telč 40 km • Dačice 40 km • Český Krumlov 70 km • České Budějovice 40 km • Choustník 45 km • Nové Hrady 40 km • Hluboká 45 km VÍCE O NÁS na WWW.PENZIONKERAMIKA.CZ. Fotogalerie http://penzion-keramika.rajce.idnes.cz/.

CENA PLNÉ PENZE OD: