Penzion Lesní Zátiší

Adresa: Benecko 44, Benecko
E-mail: recepce@penzionlesnizatisi.cz
Web: www.penzionlesnizatisi.cz

Popis: Penzion se nachází v Krkonoších v rekreačním a turistickém centru Benecko. disponujeme kapacitou 54 lůžek, nabízíme ubytování v 2-5 lůžkových pokojích s vlastní sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Na každém pokoji je TV a připojení k WIFI. Stravování je v naší restauraci s barem, salonkem a vyhlídkovou terasou. V penzionu je k dispozici vybavená dětská místnost, místnost se stolním tenisem. V těsné blízkosti penzionu je k dispozici solárně vyhhřívaný bazén, travnaté hřiště pro míčové hry, dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami, ohniště s posezením. Poloha penzionu v nadmořské výšce 930 m je ideální pro milovníky celoroční turistiky, cyklistiky, sjezdového i běžeuckého lyžování. Nacházíme se v těsné blízkosti turistických i cyklistických tras, sjezdovek i běžeckých tratí. Těsně vedle je sjezdovka Zlatá vyhlídka, cca 200 m sjezdovka Kejnos (4 sedačková lanovka) a v její blízkosti další sjezdovky pro dospělé i děti. Hostům je v penzionu k dispozici úschpovana kol a lyží. Parkoviště u penzionu.

CENA UBYTOVÁNÍ OD:
CENA PLNÉ PENZE OD: 450 Kč/os/den včetně pitného režimu (na každých 10 dětí jeden pedagog zdarma)