U Housenky

Telefon: +420602209626
E-mail: hajek@uhousenky.cz
Web: www.uhousenky.cz

Popis: Housenka se nachází v centru Českého Ráje, v obci Klokočí asi 6 km od Turnova, na klidném místě v blízkosti lesa. Umístění objektu je ideální pro pěší výlety a cykloturistiku. Naším hlavním cílem je nabídnout příjemné ubytování pro rodiny s dětmi či školy, pro které jsme naši Housenku zrekonstruovali a pro které jsme připravili spousty her, hraček a sportovního náčiní. Celková kapacita Housenky je 28 dospělých osob (v zásobě je několik přistýlek. Novinkou roku 2015 jsou indiánské stany na zahradě a velký zapuštěný bazén. Housenka je nově zrekonstruovaná. Má dvě stavebně oddělené a samostatné části, které pracovně nazýváme Chalupa a Chaloupka, které mají společnou zahradu s trampolínou, lezeckou stěnu pro děti, dětské hřiště (housenku), dětské houpačky, zahradní domek, pískoviště, infrasaunu a krytou hernu ( ping-pong). V Chalupě najdete tři čtyřlůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový, jeden 6 lůžkový pokoj nouzové dvoulůžko ve společenské místnosti, dvě koupelny, dvě WC, saunu a společenskou místnost s kuchyní (kompletně vybavenou například pekárnou na chléb, výčepním zařízením). V Chaloupce najdete jeden čtyřlůžkový pokoj, tři dvoulůžkové pokoje, jednu koupelnu, dvě WC a společenskou místnost s kuchyní (kompletně vybavenou například pekárnou na chléb, výčepním zařízením). Hosté mají k dispozici zahradu, lezeckou stěnu pro děti, dětské hřiště (housenku) a hernu (ping-pong), dvě venkovní ohniště s posezením, gril, terasu u bazénu, krytou a otevřenou terasu. Parkování u objektu. V sezóně a o víkendech staví u penzionu turistický autobus, který provádí rozvoz a svoz turistů a cyklistů po celém Českém Ráji.

CENA POLOPENZE OD: 220 Kč/os/den