Inter hostel Liberec

Adresa: Cidlinská 138/2, Liberec 15 - Starý Harcov
E-mail: info@interhostel.cz
Web: www.interhostel.cz

Popis: INTER hostel Liberec disponuje základní kapacitou 50 lůžek, ale ubytovací kapacity neustále rozšiřujeme. Můžete vybírat z ubytování ve dvoulůlžkových, třílůžkových pokojích či apartmánu. Pro rodiny s dětmi naízíme možnost přistýlky či dětské postýlky. Vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčci. V INTER hostelu Liberec o Vás bude vždy skvěle postaráno. WIFI a snídaně jsou u nás samozřejmostí. K dispotici je také střežené parkoviště. Celoroční ubytování INTER hostel Liberec v brzké době rozšíří nabídku o restauraci, která bude ve stylu Italské kuchyně. INTER hostel Liberec poskytuje nejen krátkodobé, ale i dlouhodobé ubytování v Liberci. Dlouhodobě ubytovaným samozřejmě nabízíme ubytování za sníženou cenu. Hotel - INTER hostel Liberec nadchce velmi nízkou cenou ubytování, vysokou kvalitou služeb i profesionálně proškoleným personálem. INTER hostel Liberec můžete využít nejen k odpočinku po náročném pracovním dni, ale slouží i k pořádání nejrůznějších firemních a společenských akcí či menších konferencí s možností BBQ. Ubytování Liberec - výhody ubytování v penzionu - Inter Hostel Liberec Město Liberec leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami, patří se svými více jak statisíci obyvateli mezi největší a turisticky nejnavštěvovanější města severních Čech. Díky tomu byla v Liberci vybudována široká kapacita ubytování (hotely, penziony, hostely). Pouze některá ubytovací zařízení nabízí zároveň levné a komfortní ubytování nedaleko centra města a jedním z nich je práce INTER hostel Liberec - rodinný hotel. Areál Hotel - INTER hostelu Liberec se nachází nedaleko centra města Liberec. Hostel je situován v klidné čtvrti Starý Harcov v blízkosti Liberecké přehrady. Centrum města Liberec se nachází v pěší vzdálenosti od hostelu - cca 20min procházkové chůze. Samozřejmě lze využít i MHD, jehož zastávka je nedaleko hostelu a které Vás pohodlně dopraví z Vašeho ubytování do většiny turistických zajímavostí, jenž Liberec nabízí - ZOO, botanická zahrada, Ještěd, Babylon, iQLANDIA, Liberecká radnice, Severočeské muzeum, Liberecká galerie v městských lázních či Bedřichov – Jizerské hory. Za špatného počasí je možné vyrazit do některého z nákupních center jako například Forum, Nisa nebo Nákupní centrum Géčko.

CENA UBYTOVÁNÍ OD: 223 Kč/student/noc, 279 Kč/dosp./noc, cena snídaně je 99 Kč/osoba
CENA PLNÉ PENZE OD: