Hotel ŽALÝ

Adresa: 160, Benecko
E-mail: recepce@hotelzaly.cz
Web: www.hotelzaly.cz

Popis: Hotel leží v klidném prostředí u lesa plného borůvek 960 m n.m., nádherný panoramatický výhled. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV, lednici, snídaně formou bufetu, ostatní strava servírovaná. Pro skupiny a školy nabízíme výrazné slevy. V hotelu sauna, infrasauna, masáže, kulečník, šipky, půjčovna horských kol, zdarma tělocvična, stolní tenis, wifi připojení, společenská místnost, úschovna kol, parkoviště. K hotelu patří velká udržovaná louka (dostatečný prostor pro hry), ohniště (možnost opékání), velké dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, pískoviště, trampolína, travnaté hřiště. Ideální výchozí bod pro pěší výlety, cyklovýlety. V zimním období běžecké tratě přímo u hotelu, sjezdovky cca 400 m pod hotelem. Děti dolů sjíždějí na lyžích po louce, my jim po skončení lyžování přivezeme zdarma dolů ke sjezdovce boty na přezutí a lyže vyvezeme nahoru. Noční lyžování, sbowtubing. Velmi často u nás bývají lyžařské kurzy, školy a školky v přírodě, dětské letní tábory, školní výlety.... S pobyty dětí máme bohaté zkušenosti. U nás máme děti rádi :-)

CENA UBYTOVÁNÍ OD: 320-450,- Kč dle věku dětí/den plná penze, pitný režim
CENA PLNÉ PENZE OD: